Pokud se Vám nechce luštit můj stylový historický font, využijte prosím volbu písma v menu - levá část stránky
znak
fotografie autora
Tak tohle jsem já. Fotografie vznikla na akci v Újezdu nade Mží. Jméno není důležité, stačí Dark...
Můžu doplnit, že jsem se narodil jednoho poměrně slunného odpoledne v dubnu roku 1976 v jednom poměrně velkém městě na západě Čech, kde od té doby žiju.....a mám to město celkem rád.
I když nějaké výhrady by se tu a tam našly....
Mezi mé záliby patří literatura, zejména historická, fantasy a tak.... ale ani detektivka občas není špatná. Dobrá může být i kombinace, například taková Ellis Petersová a případy bratra Cadfaela, nebo Robert van Gulik a jeho Soudce Ti...to já můžu.
Poslední dobou jsem taky hodně přišel na chuť sérii Úžasná Zeměplocha Terryho Pratchetta, ale to už jsme zpátky ve fantasy....a z té ještě nejraději knihy s Hlídkou, a to je vlastně zas detektivka, a zároveň fantasy.
Zpátky k zálibám - zabývám se scénickým šermem, víc v patřičné kategorii :-) Tím pádem si nenechám ujít rozličné historické akce. Ikdyž raději mám akce typu "oživený hrad", či historický jarmark, než bitvy.
Dlouhodobě se zabývám výpočetní technikou - více v kategorii počítače, a zcela nedávno jsem se po několika letech vrátil k tvorbě webových stránek. I k těm najdete pár slov pod příslušným odkazem...
Od října 2012 jsem hrdým otcem malého Jiřího :-)
Vytvořil Dark, 5.5.2011