znak

Úkol pro účastníky kursu tvorby webových stránek


Jsme chovná stanice králíků. Hodláme oslovit zájemce o čistokrevné společenské a výstavní králíky.
Chováme plemena Rex zakrslý a Zakrslý barevný. Na stránkách bychom rádi měli nějakou ilustrační fotografii, není třeba všechny barevné varianty, ale nějakou fotku od obou plemen.
Na stránkách bychom také chtěli mít služby, které nabízíme, a to: Prodej mláďat, krytí, poradenství k chovu, prodej krmiv, veterinární služby. !!! Máme vlastního veterináře !!!
Také bychom chtěli, abyste uvedli kontakty na nás personál, jmenovitě na veterináře, poradnu, prodejnu krmiv, či chovatele.
Na stránkách bychom také uvítali uveřejnění úspěchů našich králíků na výstavách, jakož i termíny nejbližších výstav. Náš požadavek je serióznost, decentnost, tomu by měl být přizpůsoben design stránek. Nechceme v žádném případě takové ty sladké barvičky, jako růžová, světle zelená a tak...


Zcela úmyslně jsem tady na téhle stránce vypnul svůj překrásný font, abyste nemuseli zadání luštit. Fakt to není chyba :-)


náhled stránky Tady jsem zpracoval téma já:
Jak vidno, vlastního zadání jsem se úplně
nedržel. Takhle se s tím poprala paní Lenka Michnerová... Dejte si tu práci a každého králíka přejeďte myší :-) náhled stránky A poslední se tématu chopila slečna Karolína Rádlová. Pojetí je opět úplně jiné, a myslím, že i ona se úkolu zhostila se ctí náhled stránky
Vytvořil Dark, 5.5.2011